Menadżer ds. Rozwoju Sprzedaży

SPEDYCJA Pawbud Sp. z o.o.,

Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem firma spedycyjna z siedzibą na Śląsku zatrudni:

Menadżerer ds. Rozwoju Sprzedaży – branża TSL

Główne obowiązki:

  • Pozyskiwanie klientów na usługi spedycyjno-transportowe w celu realizacji założonych planów sprzedażowych oraz rozwój sprzedaży u aktualnych klientów,

  • Budowanie bazy potencjalnych klientów,

  • Budowanie i utrzymywanie relacji z potencjalnymi partnerami,

  • Organizacja i prowadzenie spotkań z klientami w celu nawiązania współpracy,

  • Przygotowywanie ofert handlowych

  • Raportowanie bezpośrednio do Zarządu,

  • Analiza efektywności zrealizowanych celów.

  • Efektywna współpraca z działami spedycji i transportu w celu zapewnienia należytej obsługi nowopozyskanych klientów,

  • Realizacja wyznaczonej przez Zarząd polityki sprzedażowo- marketingowej,

Wymagania

  •  Doświadczenie w sprzedaży usług związanych ze spedycją/ transportem drogowym całopojazdowym lub na stanowisku spedytorskim z zaangażowaniem w sprzedaż

  • Wykształcenie wyższe,

  •  Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym,

  •  Inicjatywa w działaniu i łatwość nawiązywania kontaktów z klientami,

  •  Wiedza i doświadczenie w ustalaniu planów sprzedażowych,

  •  Znajomość rynku spedycyjno-transportowego oraz zagadnień związanych z branżą

  •  Umiejętność pracy pod presją czasu oraz wykonania założonego celu,

  •  Umiejętności negocjacyjne.

  •  Zdolność samodzielnego podejmowania decyzji oraz rozwiązywania problemów,

  •  Znajomość pakietu MS Office

  •  Prawo jazdy,

  •  Dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Pracę samodzielną i pełną wyzwań

  • Swobodę działania i decyzyjności

  • Perspektywę dalszego rozwoju zawodowego

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Rozbudowany system motywacyjny,

  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon.

Ostatnia aktualizacja:
14.10.2017

Logistyka / Dystrybucja, Sprzedaż / Obsługa klienta, Transport / Spedycja