Serwisant maszyn produkcyjnych

LeasingTeam Sp. z o.o.

Tomaszów Mazowiecki Piotrków Trybunalski Rawa Mazowiecka Opoczno Łódź

Nr ref.: 0017401
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • realizacja ustalonych wskaźników efektywnościowych,
  • zapewnienie ciągłości pracy linii produkcyjnej,
  • planowanie napraw, wykonywanie oraz remont maszyn produkcyjnych,
  • usuwanie awarii i rozwiązywanie problemów technicznych,
  • sporządzanie listy deficytu materiałowego oraz części zamiennych.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • wyksztalcenie zawodowe techniczne (np. elektryk, automatyk),
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • uprawnienia SEP do 1kV,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • książeczka dla potrzeb sanitarnych,
  • gotowość do pracy w systemie ciągłym.

Oferta:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę bezpośrednio przez zakład produkcyjny,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • szkolenia wdrażające i podnoszące umiejętności,
  • dodatki (premia),
  • pakiet benefitów,
  • miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki.

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas określony

Min. doświadczenie:
1 rok

Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe

Branża / kategoria:
Produkcja