Pracownik Produkcji

EMPLOYEES Sp. z o.o.

Stryków

Opis stanowiska

rodzaj pracy: stała

miejsce pracy: Stryków k. Łodzi

OPIS STANOWISKA:

  • obsługa maszyn produkcyjnych, sterowanych komputerowo

  • nadzór i kontrola procesu wytwarzania i pakowania leków

Wymagania

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w pracy na produkcji, mile widziane z maszynami

  • umiejetności podstawowej obslugi komputera

  • badań SANEPID-u lub gotowość do ich realizacji

  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków ew. gotowość do ich zdobycia

Oferujemy

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie, pierwsza umowa o prace na okres 6 miesięcy, z wynagrodzeniem 2700,00-2900,00 PLN brutto

  • stałą prace, do wyboru w systemie 8h lub 12h

  • pakiet świadczeń socjalnych (karta żywieniowa, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)

  • bezpłatny transport z Łodzi do miejsca pracy

  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

Ostatnia aktualizacja:
23.09.2017

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja