Wicedyrektor ds. Marketingu Detalicznego / Marketing Manager

mBank S.A.

Opis stanowiska

Do Departamentu Marketingu Bankowości Detalicznej poszukujemy osoby, która sprawdzi się w roli Marketing Managera/Wicedyrektora i wraz z zespołem będzie odpowiedzialna za tworzenie i realizację strategii w obszarze marketingu detalicznego mBanku. Szukamy niekonwencjonalnego podejścia, kreatywności oraz bardzo dobrego zrozumienia potrzeb klientów.

Wymagania

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za:

  • Rozwój pracowników – planowanie ścieżek rozwojowych, wsparcie, mentoring, coaching oraz regularny feedback

  • Realizację rocznych planów sprzedażowych do klienta masowego

  • Budowanie pozycjonowania marki mBanku gwarantującego trwałą przewagę na konkurencyjnym rynku bankowym

  • Budowanie krótko i długoterminowej strategii komunikacji segmentu klienta masowego

  • Przygotowanie, we współpracy ze światowej klasy agencjami reklamowymi, platform komunikacji (briefing, wypracowywanie platform komunikacyjnych, produkcja, wdrożenie)

  • Przeprowadzanie, we współpracy z Wydziałem Centrum Klienta badań konsumenckich: poszukiwanie consumer insights, opiniowanie rozwiązań komunikacyjnych, ocena przeprowadzonych kampanii, ocena siły marki i rozwoju brand equity w czasie

  • Planowanie szeroko zasięgowych kampanii reklamowych 360 (wykorzystujących różnorakie media – zarówno tradycyjny ATL, ambient, event marketing oraz szeroko rozumiany online

  • Tworzenie rocznych planów działań marketingowych i wizerunkowych

  • Zarządzanie znaczącym budżetem marketingowym

  • Monitorowanie i analiza rynku

  • Analizę efektywności działań marketingowych

Oferujemy

Szukamy właśnie Ciebie jeśli:

  • Posiadasz 7 letnie doświadczenie w marketingu usług lub FMCG – tworzenie architektury marki, budowanie strategii marketingowej i komunikacyjnej

  • Masz osiągnięcia w budowaniu zwycięskich marek

  • Posiadasz wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: zarządzanie, marketing

  • Skutecznie pracujesz w zespołach cross-funkcjonalnych, potrafisz zbudować grupy wspólnego interesu

  • Jesteś otwarty na nowe wyzwania i napędza Cię chęć ciągłego uczenia się

  • Jesteś innowacyjny, cechujesz się otwartością umysłu, jesteś ciekawy świata

  • Znasz bardzo dobrze język angielski

Od nas dostaniesz:

  • odpowiedzialność za strategię marketingową jednej z najsilniejszych marek bankowych

  • możliwość budowania pozycji lidera marki mBanku

  • możliwość budowania i wdrażania innowacyjnych pomysłów w zakresie marketingu

  • atrakcyjny pakiet socjalny oraz narzędzia niezbędne do pracy

  • współpracę z najlepszymi ekspertami na rynku bankowym

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Ostatnia aktualizacja:
14.02.2019

Finanse / Bankowość, Kadra zarządzająca, Marketing / Reklama / PR