Specjalista ds. logistyki z językiem niemieckim

IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

DES od 21 lat lider na rynku usług rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych w Polsce, dla swojego klienta z branży Automotive poszukuje kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Łódź

Zadania / obowiązki:

  • kontakt z Klientami w ramach codziennej obsługi zamówień;
  • rejestrowanie zamówień w systemie, kontrola stanów magazynowych;
  • przeprowadzanie wysyłek do Klientów, współpraca z magazynem w tym zakresie;
  • wystawianie dokumentów sprzedażowych oraz zarządzanie reklamacjami.

Oczekiwania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego;
  • dobra znajomość pakietu MS Office;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku związanym ze współpracą z Klientem;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • znajomość języka angielskiego mile widziana.

Firma oferuje:

  • Ciekawą, stawiającą wyzwania pracę w firmie o światowej renomie w branży motoryzacyjnej;
  • Współpracę w ambitnym i dynamicznym zespole;
  • Możliwość rozwoju i spełniania ambicji zawodowych;
  • Benefity pozapłacowe.

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok

Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe

Branża / kategoria:
Logistyka