Praktykant Mainframe

Accenture Sp. z o. o.

Opis stanowiska

Główne obowiązki:

Po odbyciu intensywnego programu szkoleniowego, podczas którego doświadczeni programiści nauczą Cię pracy z systemami Mainframe oraz programowania w języku Cobol i PL/I, będziesz mógł wykazać się w:

  • Utrzymywaniu systemów wspierających produkcję

  • Utrzymywaniu i rozwoju aplikacji wewnętrznych

  • Wsparciu konsultantów w bieżącej pracy projektowej

  • Szczegółowe obowiązki uzależnione są od specyfiki danego projektu i mogą obejmować:

    • przygotowanie i tworzenie nowych rozwiązań, usprawnień oraz refaktoring,

    • testowanie przygotowanych rozwiązań, analizę i naprawę zgłoszonych problemów, incydentów,

    • przygotowywanie i przeprowadzanie wdrożeń,

    • kontakt z klientem, przygotowywanie wycen i ofert,

    • rozwój aplikacji zgodnie z potrzebami biznesowymi

Wymagania

Profil praktykanta:

  • Studenci ostatnich lat studiów takich kierunków jak: informatyka, telekomunikacja, elektronika, matematyka, metody ilościowe i systemy informatyczne

  • Praktyczna znajomość przynajmniej jednego, dowolnego języka programowania

  • Znajomość podstaw SQL

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (wymóg konieczny)

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Dyspozycyjność w trakcie odbywania praktyki (min. 24 godziny w tygodniu)

Oferujemy

Co możemy Ci zapewnić?

  • Płatne, 3 miesięczne praktyki w Łodzi

  • Doskonałą atmosferę pracy

  • Opiekę doświadczonego mentora

  • Dla wybranych osób możliwość nawiązania stałej współpracy

Ostatnia aktualizacja:
27.03.2019

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie, Praktyki / Staż