Specjalista ds. systemów (WMS/ERP) i procesów logistycznych

SKAMEX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Opis stanowiska

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji w branży medycznej z płaską strukturą, która:

  • Jest obecna na rynku już od prawie 30 lat,

  • Zatrudnia ponad 150 pracowników, z czego część jest z nami od samego początku istnienia firmy!

  • W ofercie posiada aż 14.000 produktów, 40 renomowanych, globalnych producentów!

  • Nasi współpracownicy tworzą grupy projektowe, z powodzeniem kreując i wdrażając innowacyjne marki własne.

Pracując u NAS zyskasz:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, lub B2B (wedle preferencji kandydata),

  • Ambitną i pełną wyzwań pracę nastawioną na ciągły rozwój osobisty,

  • Dużą samodzielność w realizacji wdrożenia projektu,

  • Możliwość wdrożenia własnych pomysłów,

  • Szeroki pakiet benefitów, m.in.:

  • prywatną opiekę medyczną,

  • dofinansowanie do karnetu MultiSport,

  • pakiet kulturalny,

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych.

Wymagania

Szukamy właśnie Ciebie jeżeli:

  • Masz praktyczną wiedzę na temat procesów logistycznych zachodzących w centrum dystrybucyjnym, lub magazynie wielkopowierzchniowym,

  • Posiadasz doświadczenie związane z wdrażaniem systemów magazynowych WMS/ERP – od wyboru dostawcy po nadzór nad jego funkcjonowaniem,

  • Potrafisz zaplanować budżet i harmonogram projektu,

  • Posiadasz wykształcenie wyższe (preferowane kierunkowe),

  • Jesteś osobą kreatywną, która stale poszukuje sposobów na usprawnienie procesów w organizacji oraz eliminacji strat,

  • Dotychczasowe doświadczenie z pracą i konfiguracją systemu MS Dynamics NAV będą dodatkowym atutem,

  • Jeżeli z sukcesem udało Ci się wcielić w życie wyżej wymienione rozwiązania dotyczące wdrożenia systemów magazynowych koniecznie pochwal nam się tym i opisz w specjalnie przygotowanym miejscu w formularzu aplikacyjnym!

Oferujemy

Pracując w Skamex odpowiedzialny będziesz za:

  • Wybór i wdrożenie systemu WMS w nowopowstałym centrum dystrybucyjnym bazując na własnym doświadczeniu, wiedzy i znajomości rynku w zakresie oprogramowania,

  • Przygotowanie szczegółowego harmonogramu i budżetu projektu,

  • Stałą kontrolę nad funkcjonowaniem wybranego systemu oraz raportowanie wyników,

  • Zaprojektowanie nowych i optymalizacje obecnych procesów magazynowych, a także wskazywanie i eliminacje nierentownych,

  • Współpracę z zewnętrznymi dostawcami usług IT,

  • Ścisła współpracę z kierownikiem magazynu oraz innymi działami firmy.

Ostatnia aktualizacja:
15.08.2020

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja, Logistyka / Dystrybucja