Praktykant/ka w obszarze rozwoju sprzedaży i usług

mBank S.A.

Opis stanowiska

Wymagania

Podczas praktyk będziesz miał/a okazję:

  • bezpośrednio wspierać zespół Komitetu Operacyjnego Sprzedaży (zespół działający pomiędzy departamentem)

  • zbierać dane, opracowywać materiały

  • analizować wyniki, przygotowywać uzasadnienia i poszukiwać zależności

  • doskonalić narzędzia wspierające sprzedaż

Jeśli odnajdujesz się w analizowaniu danych i pracy nad kilkoma zadaniami jednocześnie, to czekamy właśnie na Ciebie. Oczekujemy:

  • statusu studenta lub absolwenta na kierunkach ekonomia, bankowości, finanse

  • zaawansowana znajomości pakietu MS Office Excel, Power Point

  • znajomości języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym (praca z materiałami w j. angielskim, tworzenie prezentacji)

  • wiedzy z zakresu sprzedaży produktów bankowych, specyfiki kanałów sprzedaży, procesów sprzedażowych

  • otwartości

  • łatwości nawiązywania kontaktów

  • umiejętności pracy w zespole

  • umiejętności otwartego wyrażania własnych opinii, komunikatywność

  • umiejętności pracy pod presją czasu

W ramach stanowiska oferujemy Ci:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w renomowanej instytucji finansowej w młodym zespole

  • atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. karta Multisport, opieka medyczna, dofinansowanie do wypoczynku)

  • poznanie specyfiki kanałów sprzedaży banku, rozumienie powiązań i zależności pomiędzy nimi

  • współpracę z liniami biznesowymi i marketingiem przy tworzeniu ofert, promocji

  • poznanie sales funnel – kluczowych miar wpływających na finalny wynik sprzedaży

  • poznanie organizacji

Ostatnia aktualizacja:
06.01.2017

Finanse / Bankowość, Praktyki / Staż, Sprzedaż / Obsługa klienta