Specjalista ds. jakości

Roldrob S.A.

Tomaszów Mazowiecki

W związku z dynamicznym rozwojem Grupy Drosed, do pracy w Spółce Roldrob S.A. poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • nadzór jakościowy nad procesem produkcji,
  • nadzorowanie pracy zespołu ds. kontroli produktu i badań
  • prowadzenie procesu reklamacji klientów , inicjowanie działań korygująco – zapobiegawczych oraz nadzór nad ich realizacja
  • bieżące raportowanie działań
  • Przeprowadzanie autów wewnętrznych , uczestnictwo w wizytach klientowski oraz uczestnictwo w ocenach dostawców

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ( technologia żywności, biotechnologia lub pokrewne)
  • minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe w pracy związanej z kontrolą lub zapewnieniem jakości (znajomość branży drobiarskiej będzie dodatkowym atutem)
  • znajomość wymagań systemów bezpieczeństwa żywności (BRC, IFS, FSSC 22000 )
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • uprawnienia audytora wewnętrznego ( mile widziane)
  • znajomość języka francuskiego ( mile widziana)

Oferujemy:

  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • perspektywy rozwoju zawodowego oraz poszerzania wiedzy i umiejętności poprzez udział w szkoleniach i realizowanych projektach,
  • adekwatne do stanowiska warunki zatrudnienia wraz z pakietem socjalnym

Oferty zawierające CV, list motywacyjny z klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych” prosimy przesyłać za pomocą opcji "Aplikuj".

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
2 lata

Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie

Branża / kategoria:
Kontrola jakości