Programista Elektryk - Automatyk Maszyn i Urządzeń

GEP Poland Sp. z o.o

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowanie oprogramowania i dobór materiałów dla maszyn i urządzeń do przemysłu poligraficznego i wdrożenie do produkcji.
Realizacja projektu będzie obejmowała kilka faz:

  • dobór elementów automatyki,

  • programowanie sterowników PLC firmy Lenze,

  • programowanie systemów wizualizacji procesów przemysłowych,

  • parematryzacja i rozruch napędów servo,

  • testowanie i wdrażanie przemysłowych systemów automatyki,

  • przygotowywanie dokumentacji technicznej (DTR) dla dostarczanych rozwiązań/aplikacji,

  • pomoc wdrożeniu zaprojektowanego systemu i wykonania dokumentacji elektrycznej

  • uczestnictwo w montażu sterowania na obiekcie

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • wiedza w zakresie automatyki,

  • min. 2 lata doświadczenia w samodzielnym projektowaniu układów automatyki

  • samodzielność oraz poczucie odpowiedzialności w realizowaniu powierzonych zadań,

  • praktyczna znajomość programowania sterowników przemysłowych w środowisku:

  • CoDeSys V3.6,

  • praktyczna znajomość programowania systemów wizualizacji procesów przemysłowych,

  • umiejętność uruchamiania falowników, układów z serwonapędami,

  • umiejętność diagnozowania obwodów elektrycznych,

  • znajomość norm związanych z wymaganiami dla układów sterowania

  • aktualne uprawnienia SEP do 1KW

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

  • gotowość do wyjazdów wdrożeniowych za granicę

  • wysoka motywacja pracy i nauki własnej

Oferujemy

  • ciekawą pracę na umowę o pracę lub zlecenie

  • stabilne warunki zatrudnienia i atrakcyjny system wynagrodzeń

Ostatnia aktualizacja:
27.11.2016

Informatyka / Programowanie, Inżynieria / Projektowanie, Przemysł / Produkcja