Manager Regionu

EBS Spółka Akcyjna

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Kierowanie siecią pralni na podległym obszarze

  • Kontrola i analiza wyników sprzedaży oraz ich optymalizacja

  • Dbałość o standardy sieci, jakość usług oraz wizerunek firmy

  • Zarządzanie personelem na płaszczyźnie operacyjnej, marketingowej, technicznej

  • Stałe zatrudnianie pracowników

  • Coaching, szkolenie oraz motywowanie podległego personelu

Wymagania

Wymagania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w branży detalicznej

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołami w strukturach rozproszonych

  • Dynamizm, zaangażowanie w powierzone obowiązki i inicjatywa w pracy, zorientowanie na wynik

  • Samodzielność oraz systematyczność w działaniu

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Umiejętność planowania własnej pracy, podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów

  • Dobra znajomość MS Office (Excel, Word)

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Gotowość do podróży

  • Miejsce zamieszkania umożliwiające zajmowanie się podległym obszarem (Łódź lub Poznań)

Oferujemy

Oferujemy:

  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko w rozwijającej się organizacji

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Szkolenia

  • Niezbędne narzędzia pracy

Ostatnia aktualizacja:
05.12.2018

Branża / kategoria:
Kadra zarządzająca, Sprzedaż / Obsługa klienta