Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

VIGO-Ortho Polska sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Księgowanie faktur i korekt sprzedaży;

  • Księgowanie wyciągów bankowych;

  • Księgowanie faktur zakupu surowców i towarów;

  • Rejestrowanie płatności;

  • Uzgadnianie rozrachunków z odbiorcami (w tym operacji płatnych kartą)

  • Comiesięczne uzgadnianie przychodów w tym z raportami sprzedaży

  • Inne zadania wynikające z bieżącej pracy działu w tym: bieżących uzgodnień i analiz.

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe;

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w Dziale Księgowości;

  • Podstawowa znajomość ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych

  • Znajomość systemów Symfonia, Subiekt GT;

  • Znajomość MS Office (w szczególności Excel);

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;

  • Samodzielność, dokładność oraz terminowość w działaniu;

  • Gotowość do uczenia się nowych rzeczy;

  • Komunikatywność, elastyczność, dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Stałe miesięczne wynagrodzenie + premie roczna;

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez uczestnictwo w szkoleniach;

  • Opieka medyczna LuxMed;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie produkcyjnym.

Jeśli chcą Państwo wziąć udział w bieżącej rekrutacji prosimy o zawarcie w aplikacji poniższej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Vigo-Ortho Sp. z o.o., z siedzibą 93-438 Łódź, ul. Rudzka 102, moich danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji o pracę i CV w celu prowadzenia bieżącej rekrutacji."

Jeśli chcą Państwo wziąć udział w bieżącej i przyszłych rekrutacjach prosimy o zawarcie w aplikacji poniższej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Vigo-Ortho Sp. z o.o., z siedzibą 93-438 Łódź, ul. Rudzka 102, moich danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji o pracę i CV w celu prowadzenia bieżącej i przyszłych rekrutacji."

Brak klauzuli o wskazanej treści sprawi, że nadesłane przez Państwa materiały nie będą rozpatrzone podczas rekrutacji.

Ostatnia aktualizacja:
22.03.2019

Branża / kategoria:
Księgowość / Audyt / Podatki