Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Analiz i Rozliczeń

Mzuri Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

Do głównych zadań Specjalisty (-tki)ds. Analiz i Rozliczeń należeć będzie w szczególności:

  • Przygotowywanie płatności oraz uzgadnianie rozrachunków

  • Wystawianie faktur rozliczeniowych oraz sprzedażowych

  • Prowadzenie rejestru danych klientów

  • Przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych

  • Rozliczanie wynajmowanych mieszkań

  • Rozliczanie mediów

  • Kontakt telefoniczny i mailowy z Administracjami i dostawcami mediów

  • Sprawdzanie sald w Administracji i u dostawców mediów

  • Bieżące wsparcie / pomoc w dziale rozliczeń

  • Wprowadzanie danych do systemu informatycznego, w tym faktur od dostawców mediów oraz naliczeń czynszu od Administracji budynków

  • Pomoc współpracownikom Mzuri w bieżących działaniach

Wymagania

Wymagania:

Młodszy Specjalista ds. Analiz i Rozliczeń powinien cechować się:

  • Skrupulatnością i dokładnością

  • Konsekwencją w realizacji wyznaczonych celów

  • Systematycznością i terminowością w działaniu

  • Sprawnością w posługiwaniu się komputerem (MS Office a w szczególności programem MS Excel) i Internet

  • Umiejętnością analitycznego myślenia oraz wyciągania wniosków

Oferujemy

Oferujemy:

  • Współpracę z młodym, dynamicznym i koleżeńskim zespołem

  • Przygotowanie do realizacji zadań w ramach szkoleń i warsztatów

  • Współpracę w formie umowy zlecenie lub działalności gospodarczej

  • Możliwość osobistego i zawodowego rozwoju

  • Opieka medyczna POLMED

  • Możliwość dołączenia go grona wspólników

  • System emerytalny

  • Szkolenia

Ostatnia aktualizacja:
23.05.2019

Finanse / Bankowość, Księgowość / Audyt / Podatki, Nieruchomości