Operator wózka widłowego / Magazynier / Operator parku maszynowego

WorldTrade

Nowe Szwejki K. Grójec Rawa Mazowiecka Białobrzegi Tomaszów Mazowiecki Opoczno

Miejsce pracy: Nowe Szwejki

Zadania:

  • Załadunki/rozładunki owoców i warzyw na hali produkcyjnej
  • Praca na magazynie
  • Obsługa parku maszynowego
  • Raportowanie uwag i niezgodności
  • Prowadzenie wymaganych zapisów w planach sprawdzania, kartach kontrolnych i wypełnianie kart produkcyjnych
  • Dbanie o sprawność i stan techniczny wózków widłowych, parku maszynowego, narzędzi i przyrządów pomiarowych
  • Sprawdzanie jakości owoców i warzyw

Wymagania:

  • Posiadanie książeczki sanitarno-epidemiologicznej
  • Mile widziane doświadczenie na powyższym stanowisku pracy
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętności manualne
  • Kurs na wózki widłowe

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie, samozatrudnienie, umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę od poniedziałku do piątku (możliwa praca w weekend)
  • Perspektywę długiej współpracy
  • Możliwość awansu w zwiaku z dynamicznym rozwojem firmy
  • Niezbędne szkolenia do podjęcia pracy na danym stanowisku
  • Terminowe wypłaty

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie bezpośrednio przez serwis.

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok

Min. wykształcenie:
Podstawowe

Branża / kategoria:
Produkcja