Młodszy Specjalista ds. metod fizykochemicznych w Dziale Kontroli Jakości

Mabion S.A.

Łódź / Konstantynów Łódzki

Opis stanowiska

Firma: MABION S.A.

Dział: Badania i Rozwój

Obszar działania firmy: Biofarmacja

Wymagania

Zakres obowiązków:

  • analityka fizykochemiczna produkowanych leków

  • przeprowadzenie badań i analiz jakościowych

  • inicjowanie i nadzorowanie działań zapobiegawczych i korygujących

  • opracowywanie i wdrażanie norm w zakresie kontroli jakości oraz monitoring ich działania

  • przygotowywanie i aktualizacja dokumentacji jakościowej

  • przygotowywanie dokumentacji produktowej (specyfikacje, certyfikaty)

  • rozwój nowych metod badań produktów, uczestniczenie w ich walidacji

  • kontrolowanie zgodności składów ilościowych i jakościowych produktów z wymaganiami polskiego i unijnego ustawodawstwa

  • kontrola jakości komponentów i wyrobów finalnych w obrębie ich produkcji

  • aktualna książeczka sanepidowska

Wymagane umiejętności:

  • wykształcenie wyższe – chemia, biotechnologia, biologia

  • znajomość i doświadczenie analityczne w zakresie technik: (HPLC, UPLC, CE, LC-MS)

  • mile widziane doświadczeniew pracy w Dziale Kontroli Jakości – (przynajmniej roczne)

  • mile widziana znajomość podstaw merytorycznych i/lub doświadczenie w analizie fizykochemicznej białek

  • umiejętność pracy w zespole

  • dobra organizacja pracy

  • dokładność, rzetelność, precyzja

Oferujemy:

  • pracę w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach Spółki

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole, w przyjaznej atmosferze

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie zajmującej się produkcją i rozwojem produktów biotechnologicznych

  • pracę pełną wyzwań, dającą możliwość uczestniczenia w budowaniu nowych rozwiązań

  • wynagrodzenie adekwatne do realizowanych działań

  • dużą samodzielność w działaniu

  • pracę w systemie zmianowym (dodatkowy pakiet finansowy)

  • pakiet medyczny LUXMED

Ostatnia aktualizacja:
10.03.2019

Branża / kategoria:
Badania i rozwój, Farmaceutyka / Biotechnologia