Manager w Wydziale Produktów Inwestycyjnych

mBank S.A.

Opis stanowiska

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za:

  • Tworzenie i bieżącą realizację strategii w obszarze produktów inwestycyjnych

  • Kształtowanie kompleksowej oferty inwestycyjnej do Klientów detalicznych wraz z polityką cenową,

  • Definiowanie kształtu komunikacji oraz modelu obsługi Klientów

  • Realizację planu finansowego oraz sprzedaży w zakresie produktów inwestycyjnych

  • Prowadzenie kluczowych projektów dla departamentu i Pionu Bankowości Detalicznej

  • Współpraca z departamentami bankowości detalicznej w budowie Value Proposition dla segmentów Klientowskich

  • Zarządzanie 6-8 osobowym zespołem specjalistów ds. inwestycji

Wymagania

Szukamy właśnie Ciebie jeśli:

  • Posiadasz co najmniej pięcioletnie doświadczenie w pracy w obszarze sprzedaży, marketingu, w roli project managera

  • Masz doświadczenie w zarządzaniu projektami, zespołem

  • Praktykujesz umiejętności interpersonalne związane z prowadzeniem zespołu oraz współpracą z firmami zewnętrznymi

  • Znasz rynek bankowości detalicznej, interesujesz się  finansami, zagadnieniami z zakresu inwestowania, rynku kapitałowego, sprzedaży internetowej

  • Posiadasz wykształcenie wyższe (ekonomia, finanse, informatyka, matematyka, ekonometria);

  • Sprawnie poruszasz się w obszarze usług i sprzedaży digital

  • Znasz język angielski umożliwiający codzienną pracę

  • Mile widziane doświadczenie menadżerskie

Oferujemy

Od nas dostaniesz:

  • Kartę sportową

  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy

  • Elastyczny czas pracy

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Dostęp do kursów LinkedIn Learning

  • Atrakcyjne lokalizacje miejsca pracy

Ostatnia aktualizacja:
02.03.2019

Finanse / Bankowość, Kadra zarządzająca, Marketing / Reklama / PR