Programista C#/.NET

Intelligent Logistic Solutions Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Udział w analizie biznesowej

  • Projektowanie modułów oprogramowania

  • Implementacja wymagań biznesowych w istniejących modułach oprogramowania

  • Współpraca z innymi programistami oraz z administratorami baz danych

Wymagania

Wymagania:

  • Praktyczna znajomość SQL, PLSQL oraz baz danych Oracle

  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność pisania czytelnego kodu

Mile widziane:

  • Znajomość środowiska programistycznego Power Builder

  • Znajomość innych produktów Oracle (Weblogic)

  • Znajomość Oracle Forms/Reports

  • Znajomość JAVA

Oferujemy

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

  • Dostęp do najnowszych technologii

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów w ramach projektów

  • Elastyczne godziny pracy

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji

  • Dofinansowanie pakietu sportowego Fit Profit

  • Możliwość ubezpieczenia Grupowego

  • Ubezpieczenie lekowe (80% dofinansowania do leków na receptę)

  • Bony świąteczne

  • Szczepienia przeciwko grypie

  • PELION WELLNESS PROGRAM - program wspierający zdrowy tryb życia

Ostatnia aktualizacja:
31.12.2017

Informatyka / Administracja, Informatyka / Programowanie, Inżynieria / Projektowanie