Inżynier Serwisu - Robotyka

ABB Sp. z o.o.

Aleksandrów Łódzki

Opis stanowiska

  • Realizowanie zadań serwisowych w obszarze produktów i systemów robotyki;

  • Proponowanie i wprowadzanie rozwiązań usprawniająco-modernizujących;

  • Udzielanie wsparcia serwisowego i technicznego dla klientów;

  • Przeprowadzanie napraw i przeglądów prewencyjnych;

  • Wsparcie w przygotowaniu ofert serwisowych;

  • Współpraca przy doskonaleniu produktów serwisowych.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub średnie techniczne – preferowane kierunki: robotyka, automatyka, mechanika;

  • Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku lub w Służbach Utrzymania Ruchu;

  • Umiejętność prowadzenia rozmów z klientem;

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na komunikację w międzynarodowym środowisku;

  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem;

  • Samodzielność, odpowiedzialność i terminowość wykonywanych zadań;

  • Umiejętność pracy w zespole oraz doskonała organizacja pracy własnej;

  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych;

  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

Na stanowisku Inżyniera Serwisu będziesz:

  • Pracował m.in. z jednym z flagowych produktów ABB (https://new.abb.com/products/robotics/pl/roboty-przemyslowe/yumi);

  • Mógł zdobyć certyfikat Międzynarodowego Inżyniera Serwisu ABB;

  • Współpracował z grupą ekspertów w dziedzinie robotyki;

  • Miał mozliwość wyboru dla siebie szkolenia z portfolio szkoleń ABB zgodnie ze swoimi zainteresowaniami;

  • Dbać o siebie i swoich bliskich, korzystając z prywatnej opieki medycznej i kart sportowych;

  • Pracował nad urozmaiconymi zadaniami, co sprawi, że praca będzie ciekawa w dłuższej perspektywie.

Ostatnia aktualizacja:
23.03.2019

Branża / kategoria:
Inżynieria / Projektowanie, Serwis / Technika / Montaż