Specjalista ds. obsługi Klienta

Work Service S. A.

Łódź Zgierz Aleksandrów Łódzki

Opis stanowiska

  • Profesjonalna obsługa Klientów

  • Umiejętność analizy i rozwiązywania problemów

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie

  • Znajomość systemów operacyjnych Windows (znajomość OS X mile widziana) szczególnie w kontekście konfiguracji połączeń sieciowych, szerokopasmowych, dial-up , instalacji sprzętu

  • Podstawowe umiejętności związane z obsługą routera, modemu, karty sieciowej

  • Znajomość systemów stosowanych w urządzeniach mobilnych (np. Android, IOS, Windows Mobile/Phone itp.) – konfiguracja i obsługa smartphone`ów

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym obsługę Klienta

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową

  • Wynagrodzenie 2600 zł brutto / m-c plus premie miesięczne i

  • Kompleksowe szkolenia wstępne – 2,5 tygodnia

  • Pracę w systemie zmianowym 8:00 – 22:00 zgodnie z ustalonym grafikiem

  • Obecność Koordynatora Work Service S.A. w miejscu zatrudnienia

  • Możliwość skorzystania z ubezpieczeń NNW, ubezpieczeń grupowych, opieki medycznej w atrakcyjnych pakietach

Aplikuj, a zobaczysz, że warto!

Ostatnia aktualizacja:
10.01.2018

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja, Sprzedaż / Obsługa klienta