Administrator Systemów Informatycznych

THESAR Systemy Informatyczne Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie świadczyła usługi w ramach outsourcingu na rzecz naszego klienta - dużej firmy z branży telekomunikacyjnej.

Realizowane zadania:

  • Utrzymywanie środowisk systemów operacyjnych i/lub baz danych

  • Obsługa zdarzeń alarmowych pochodzących z narzędzi monitorujących

  • Realizacja bieżących spraw utrzymaniowych w zakresie systemów operacyjnych i/lub baz danych

  • Współpraca z zespołami utrzymującymi aplikacje i systemy informatyczne

Wymagania

  • Znajomość systemów operacyjnych Unix, Linux, Windows i/lub baz danych

  • Podstawowa znajomość zagadnień sieciowych

  • Znajomość języka angielskiego

  • Dyspozycyjność i umiejętność pracy w zespole

  • Odpowiedzialność, sumienność i dokładność,

  • Zapał do pracy i umiejętność samokształcenia

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Poszukujemy również osób do przyuczenia (studenci ostatnich lat studiów).

Oferujemy

  • Interesującą pracę i przyjazną atmosferę w pracy

  • Możliwość rozwóju zawodowego i pozyskiwania doświadczenia związanego z zarządzaniem szerokim spektrum systemów i urządzeń IT

Ostatnia aktualizacja:
23.03.2019

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja