Kierownik Magazynu

Klient portalu Praca.pl

Opis stanowiska

  • bieżąca kontrola pracy podległego zespołu i delegowanie zadań,

  • wdrażanie nowych rozwiązań mających na celu usprawnienie pracy magazynu,

  • zapewnienie sprawnego przepływu informacji wewnątrz organizacji,

  • obsługa pakietu MS Office oraz programów magazynowych,

Wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników,

  • doświadczenie w zarządzaniu i organizacji pracy magazynu,

  • znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office,

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie z wieloletnim doświadczeniem na rynku,

  • dodatkowe ubezpieczenie na życie dla pracowników oraz ich rodzin,

  • prywatną opiekę medyczną i/lub kartę sportową,

  • pracę na samodzielnym stanowisku umożliwiającą rozwój kompetencji zawodowych,

Ostatnia aktualizacja:
11.11.2017

Kadra zarządzająca, Logistyka / Dystrybucja, Transport / Spedycja