Doradca Podatkowy

HRSolo

Opis stanowiska

 Zadania:

  • samodzielna realizacja projektów podatkowych (przeglądy podatkowe, przygotowywanie opinii podatkowych, wniosków o udzielanie interpretacji indywidualnych)

  • udzielanie porad i wyjaśnień z zakresu obowiązków podatkowych

  • sporządzanie zeznań i deklaracji podatkowych lub udzielaniem pomocy w tym zakresie

  • reprezentowanie klientów w postępowaniu przed organami podatkowymi we wszystkich instancjach oraz przed Sądami Administracyjnymi

  • udzielanie porad, opinii i wyjaśnień oraz prowadzenie rozliczeń innych niż podatki - jak należności publicznoprawne (np. składki ZUS, ubezpieczenie zdrowotne)

  • doradztwo w zakresie międzynarodowego prawa podatkowego, doradztwo i reprezentowanie klientów w zakresie obowiązków wynikających z prawa celnego

  • prowadzenie ksiąg podatkowych i innych ewidencji do celów podatkowych oraz udzielanie pomocy w tym zakresie

  • doradztwo w zakresie korzystania z pomocy publicznej dla przedsiębiorców

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe

  • 3-5 lat doświadczenia  w doradztwie podatkowym dla biznesu

  • duża wiedza z zakresu prawa podatkowego

  • doświadczenie w realizacji projektów podatkowych

  • doświadczenie w pracy z klientem

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • bardzo dobra znajomość MS Office

  • wysokie umiejętności analityczne

  • wysoka kultura osobista

Oferujemy

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • realizacja ciekawych projektów podatkowych

  • umowa o współpracę

  • dobra atmosfera pracy

Ostatnia aktualizacja:
25.03.2019

Branża / kategoria:
Księgowość / Audyt / Podatki, Prawo