Operator walca do robót bitumicznych

Mosty Łódź S.A.

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • obsługa bieżąca walca przy pracach związanych z układaniem nawierzchni z mas bitumicznych i budową dróg.

  • dbanie o czystość i stan techniczny powierzonego sprzętu

  • przestrzeganie przepisów związanych z miejscem pracy

  • możliwość pracy w delegacji

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie zasadnicze  zawodowe

  • uprawnienia operatora walca min. III klasa

  • minimum 1 rok doświadczenia na w/w stanowisku

  • atutem będą inne uprawnienia na sprzęt drogowy

  • gotowość do pracy na budowie

  • umiejętność pracy w grupie

  • dyscyplina i dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, dobre warunki pracy ( w tym dodatkowe premie i nagrody)

  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • pakiet świadczeń socjalnych

  • stabilność zatrudnienia

Ostatnia aktualizacja:
03.08.2017

Branża / kategoria:
Budownictwo / Geodezja, Przemysł / Produkcja