Pomocnik operatora maszyn

KS Service

Stryków

Opis stanowiska

OBOWIĄZKI

  • odbiór gotowego produktu z maszyny

  • kontrolowanie jakości wytwarzanych produktów

  • bieżąca kontrola i ewentualna korekta ustawienia maszyn

  • dbanie o zachowanie firmowych standardów podczas wykonywania swych obowiązków

  • przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

Wymagania

WYMAGANIA

  • gotowość i chęć do podjęcia pracy w systemie dwunastogodzinnym (2 dni pracy, 2 dni przerwy, 2 dni pracy)

  • gotowość podjęcia pracy od zaraz

  • mile widziane zdolności manualne

  • mile widziane osoby z możliwością własnego dojazdu

  • mile widziane doświadczenie w pracach produkcyjnych

Oferujemy

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne w wysokości 2800 złotych brutto plus premie

  • dodatek dla osób dojeżdżających z Łęczycy w wysokości minimum 500 zł brutto miesięcznie

  • stabilne zatrudnienie

Ostatnia aktualizacja:
05.08.2017

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja