Inżynier Sprzedaży – Przedstawiciel handlowy

Schrag Polska Sp. z o.o.

Konstantynów Łódzki + Teren Całej Polski

Opis stanowiska

Do zadań osoby zatrudnionej na ww. stanowisku należeć będzie:

  • nawiązywanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami

  • realizacja planu sprzedaży

  • badanie i analiza rynku w regionie w zakresie potrzeb klientów

  • ewidencjonowanie i raportowanie realizowanych zadań

  • stałe podnoszenie jakości swojej pracy i standardów obsługi klienta

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia  w pracy na ww. stanowisku

  • znajomości branży budownictwa przemysłowego

  • wykształcenia wyższego technicznego najchętniej o profilu mechanicznym lub budowlanym

  • nastawienia na budowanie relacji z klientem

  • dyspozycyjności i gotowości  do  częstych wyjazdów służbowych

  • posiadania prawa jazdy kat. B popartego praktyką

  • dobrej organizacji pracy

  • gotowości do częstych podróży służbowych

Oferujemy

Oferujemy:

  • pracę w prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od osiąganych wyników

  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji

  • niezbędne narzędzia pracy

Ostatnia aktualizacja:
15.12.2017

Branża / kategoria:
Inżynieria / Projektowanie, Sprzedaż / Obsługa klienta