Staż w dziale księgowości

Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o.

Stryków

Opis stanowiska

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

  • Dekretacja dokumentów księgowych

  • Uzgadnianie wybranych kont księgi głównej

  • Rozliczenie wydatków pracowniczych

  • Przygotowywanie raportów wewnętrznych

Wymagania

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenia wyższego lub ostatnich lat studiów ekonomicznych (preferowany kierunek: finanse i rachunkowość)

  • Znajomości arkusza kalkulacyjnego Excel w stopniu zaawansowanym

  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego

  • Podstawowej wiedzy z zakresu rachunkowości

Oferujemy

CO OFERUJEMY:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat na okres 12 miesięcy

  • Wsparcie w kreowaniu ścieżki rozwoju osobistego

  • Pakiet świadczeń socjalnych (wczasy ,,Pod Gruszą’’, świadczenie świąteczne ,,Mikołaj’’)

  • Bezpłatną opiekę medyczną

  • Dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków

  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy

Ostatnia aktualizacja:
03.04.2019

Branża / kategoria:
Księgowość / Audyt / Podatki, Praktyki / Staż