Elektromechanik

EMPLOYEES Sp. z o.o.

Stryków

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Stryków k. Łodzi

Rodzaj pracy: stała

Zakres obowiązków:

  • przeprowadzanie napraw i konserwacji maszyn produkcyjnych;

  • utrzymanie w prawidłowym stanie technicznym urządzeń produkcyjnych, urządzeń i instalacji pomocniczych oraz systemów energetycznych.

Wymagania

Wymagamy:

  • min. rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • znajomości układów i elementów automatyki,

  • zaangażowania i chęci podnoszenia kwalifikacji,

  • gotowości do pracy trzyzmianowej w dniach pon-pt

Oferujemy

Oferujemy:

  • stałą pracę, w wymiarze pełnego etatu,

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń socjalnych (karta żywieniowa, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie),

  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

Ostatnia aktualizacja:
19.08.2017

Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja, Serwis / Technika / Montaż