Pracownik w zespole weryfikacji i digitalizacji wniosków

PKO Bank Polski

Opis stanowiska

Główne zadania:

• zarządzanie przepływem wniosków w procesie analizy i oceny wniosków hipotecznych
• rejestracja  w systemach informatycznych Banku wpływu dokumentacji kredytowej
• weryfikacja jakości i kompletności dokumentacji kredytowej
• digitalizacja wniosków kredytowych i umieszczanie obrazów w aplikacji Banku
• współpraca z siecią Oddziałów oraz właściwymi merytorycznie jednostkami i komórkami organizacyjnymi Centrali w zakresie  realizowanych zadań

Oczekujemy:

• wykształcenia minimum średniego
• bardzo dobrej organizacji pracy
• dokładności, rzetelności, systematyczności w wykonywaniu powierzonych obowiązków
• dobrej znajomości obsługi komputera oraz innych urządzeń biurowych ( w tym skaner, kserokopiarka)
• znajomości oprogramowania MS Office ( w szczególności MS Excel)
• mile widziane doświadczenie, praktyka w podobnym zakresie (praca z dokumentacją)
• umiejętności pracy w grupie oraz pracy pod presją czasu
• sumienności i zdyscyplinowania
• możliwa praca w niepełnym wymiarze godzin

Wymagania

umowa zlecenie

Oferujemy

pko, bank, bp

Ostatnia aktualizacja:
20.12.2017

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość