Projektant – odzież damska

MONNARI TRADE S.A.

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • tworzenie projektów odzieży damskiej, zgodnych z koncepcją marki

  • zaangażowanie na każdym etapie cyklu życia produktu począwszy od koncepcji projektu, poprzez m.in. dobór materiałów i dodatków, udział w targach branżowych, wypełnianie dokumentacji techniczno-technologicznej (karty produktu) aż  do wprowadzenia produktu do produkcji. Współpraca z krajowym producentem

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe

  • umiejętność tworzenia projektów – talent twórczy, zgodnie z obowiązującymi trendami mody

  • znajomość podstawowych technologii produkcji odzieży

  • znajomość rynku dostawców tkanin i dodatków

  • umiejętność poparta kilkuletnim doświadczeniem w tworzeniu kolekcji od koncepcji do lokowania w szwalni

  • znajomość i umiejętność pracy w COREL DRAW

  • wysoki poziom dbałości o jakość wykonywanych pod presją czasu zadań

  • umiejętność sprawnej organizacji pracy

  • dyspozycyjność, zaangażowanie, odpowiedzialność

  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie

Oferujemy

Oferujemy:

Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w wiodącej firmie wyznaczającej nowe trendy w branży.

Ostatnia aktualizacja:
21.12.2017

Branża / kategoria:
Media / Sztuka / Rozrywka, Przemysł / Produkcja