Młodszy Inżynier ds. Jakości

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Zadania:

  • Analizowanie problemów jakościowych i wdrażanie działań korygujących

  • Monitorowanie, analizowanie i raportowanie wyników jakościowych

  • Odpowiedzialność za przygotowanie obszaru operacyjnego do audytów i realizacja zaleceń po audytach

  • Odpowiedzialność za przeprowadzanie identyfikacji zagrożeń mających wpływ na bezpieczeństwo i jakość procesów

  • Odpowiedzialność za zarządzanie dokumentacją jakościową (opracowanie oraz aktualizacja dokumentacji jakościowej procesów produkcyjnych)

  • Nadzór nad wyrobem pod względem zgodności ze standardami i dokumentacją

  • Zatwierdzanie oraz wdrażanie modyfikacji produktów oraz procesów

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Min. komunikatywna znajomośc języka angielskiego

  • Znajomość metrologii lub rysunku technicznego

  • Umiejętności analitycznego myślenia

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Komunikatywność

  • Mile widziana znajomość ISO: 9001 oraz BRC

Oferujemy

Nasz Klient oferuje:

  • Umowa o pracę na zatępstwo z możliwością przedłużenia

  • Bogaty pakiet socjalny

  • Praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość rozwoju zawodowego

Ostatnia aktualizacja:
21.03.2017

Branża / kategoria:
Inżynieria / Projektowanie