Programista PHP

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Dla jednego z naszych klientów, międzynarodowej firmy IT, poszukuje kandydatów na stanowisko Programisty PHP. Dla doświadczonych kandydatów istnieje możliwość objęcia funkcji Lidera zespołu.

Kandydaci, którzy dołączą do firmy, będą mogli uczestniczyć w licznych, ciekawych projektach.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe na kierunku informatycznym,
  • min. 4 lata doświadczenia komercyjnego,
  • bardzo dobra znajomość PHP,
  • znajomość frameworków np. Zend, Symfony,
  • znajomość zagadnień i technologii webowych (HTML, CSS, JS,),
  • doświadczenie w pracy z narzędziami do automatyzacji budowy aplikacji takich jak np.: Jenkins, Travis lub Bamboo,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowe o pracę;
  • rozbudowany pakiet benefitów pozapłacowych;
  • możliwość uczestniczenia w licznych szkoleniach.

Ostatnia aktualizacja:
11.05.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie