Test Automation Engineer (Python)

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Dla Naszego Klienta, międzynarodowej firmy działającej w obszarze innowacyjnych rozwiązań programistycznych, poszukujemy kandydatów chętnych do pracy przy kontroli jakości (nowopowstałych produktów mających na celu cieszyć nowych użytkowników) na stanowisku Test Automation Engineer (Python).

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • projektowanie planów testowych;
  • konfiguracja środowiska testowego;
  • wykonywanie testów;
  • tworzenie scenariuszy testowych;
  • automatyzacja testów;
  • tworzenie raportów z testów.

Wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • dobra znajomość języka programowania Python;
  • znajomość narzędzi takich jak Robot Framework, Ranorex, TestLink, Selenium;
  • doświadczenie w obszarze automatyzacji testów;
  • dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • możliwość pracy i rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku;
  • uczestinictwo i innowacyjnych projektach;
  • atrakcyjne warunki pracy;
  • szkolenia.

Ostatnia aktualizacja:
17.12.2017

Informatyka / Administracja, Informatyka / Programowanie, Inżynieria / Projektowanie