Asystent z językiem francuskim lub niemieckim

SKAT TRANSPORT Sp. z o.o. Sp. k

Opis stanowiska

Dlaczego SKAT?

Pierwsze trzy miesiące będziesz się uczyć, poznasz specyfikę branży transportowo-spedycyjnej – dołączysz do ekipy SKATway.

Pod okiem wewnętrznych trenerów SKAT, poznasz naszą firmę, branżę, sposób, w jaki pracujemy.

Działamy przede wszystkim na rynkach zagranicznych, będziesz używał języka obcego każdego dnia.

Zostaniesz spedytorem międzynarodowym- jest to bardzo interesujący i charakteryzujący się dużą dynamiką zawód pełen wyzwań.

SKATway jest szansą dla osób zainteresowanych rozpoczęciem kariery w branży TSL, a w szczególności w transporcie drogowym.

Wymagania

Czego oczekujemy:

Oczekujemy przede wszystkim motywacji. My poświęcimy Ci czas, wdrożymy, ale wola nauki musi być po Twojej stronie.

Osiągniemy wspólny sukces tylko wtedy, kiedy Ty też będziesz tego chciał.

Posługujesz się językiem francuskim lub niemieckim w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację – warunek konieczny.

Wykształcenie nie jest dla nas istotne, liczy się Twoja osobowość.

Mile widziane zainteresowanie branżą transportową.

Oferujemy

Uwaga:

Trzy miesięczny SKATway to zatrudnienie w głównej siedzibie w Gdańsku. Osoby spoza województwa pomorskiego na ten czas, otrzymują możliwość nieodpłatnego zakwaterowania w mieszkaniu służbowym.

Po zakończeniu SKATway, osoby będą kontynuowały zatrudnienie w lokalizacjach, do których aplikowały.

A poniżej informacja o warunkach, jakie możemy Ci zaproponować:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Pakiet opieki medycznej.

  • Dofinansowanie karty sportowej.

  • Dodatkowe ubezpieczenie, na preferencyjnych warunkach.

  • Możesz liczyć na swobodną atmosferę, nie obowiązuje strój oficjalny.

Ostatnia aktualizacja:
19.05.2017

Administracja biurowa, Logistyka / Dystrybucja, Transport / Spedycja