Koordynator ds. Inwestycji (Centra Logistyczne)

Dino Polska S.A.

Łódź Sieradz Radomsko Wieluń

Opis stanowiska

Głównym zadaniem osoby na stanowisku Koordynatora będzie przygotowywanie oraz nadzorowanie procesu inwestycyjnego, a w szczególności:

  • Opiniowanie lokalizacji pod inwestycje budowlane zgodnie z wytycznymi Spółki

  • Analiza zagrożeń dla inwestycji

  • Uzyskiwanie niezbędnych warunków, decyzji oraz uzgodnień branżowych przed rozpoczęciem fazy projektowej

  • Negocjacja w zakresie uzgodnień z gestorami mediów

  • Sporządzanie i przestrzeganie harmonogramów inwestycji

  • Poszukiwanie, weryfikacja i wybór wykonawców

  • Kontrola postępu prac na etapie realizacji inwestycji

  • Przygotowanie obiektów do oddania użytkowania

Wymagania

  • Wykształcenia wyższego (preferowane budownictwo/ architektura, pokrewne)

  • Doświadczenie zawodowe związane z projektowaniem budynków oraz sieci (min. 2 lata)

  • Doświadczenie przy koordynowaniu inwestycji budowlanych

  • Bardzo dobra znajomość prawa budowlanego

  • Umiejętności pracy w zespole oraz presją czasu

  • Dyspozycyjności i gotowości do wyjazdów służbowych (inwestycje na terenie całej Polski)

  • Gotowości do pracy stacjonarnej w Krotoszynie (min. 1 dzień/tyg.)

  • Czynnego prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i podejmowanych zadań

  • Ciekawą pracę w doświadczonym zespole

  • Możliwość proponowania i wdrażania własnych rozwiązań

  • Stabilne zatrudnienie

  • Pracę w renomowanej firmie notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie

Ostatnia aktualizacja:
15.12.2018

Budownictwo / Geodezja, Inżynieria / Projektowanie, Nieruchomości