Programista PHP

Accenture Sp. z o. o.

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

Jako Programista PHP będziesz uczestniczył w rozwoju zaawansowanych platform webowych typu B2B, B2C, internal platforms oraz ich integracji z innymi serwisami. Będziesz brał udział w różnorodnych projektach realizowanych w metodyce Agile, dla klientów zagranicznych.

Wymagania

Kwalifikacje

Umiejętności wymagane:

  • około 1-2 lata doświadczenia w programowaniu w języku PHP;

  • znajomość frameworków PHP np. Zend, Symfony;

  • podstawowa znajomość zagadnień i technologii webowych (HTML, CSS, JS,);

  • doświadczenie w pracy z narzędziami do automatyzacji budowy aplikacji takich jak np.: Jenkins, Travis lub Bamboo;

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:

  • Znajomość Magento

Oferujemy

Oferujemy:

  • pracę pełną wyzwań dla polskich i zagranicznych klientów (możliwość wyjazdów za granicę dla chętnych);

  • jasno zdefiniowaną ścieżkę kariery;

  • szkolenia, certyfikacje (Zend, DevOps);

  • elastyczne godziny pracy;

  • atrakcyjny pakiet socjalny;

  • pakiet relokacyjny (dla osób mieszkających ponad 100km od Łodzi).

Ostatnia aktualizacja:
27.09.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie