Pracownik produkcji opakowań

Grupa Progres

Łódź Zgierz

Opis stanowiska

Do zakresu obowiązków na w/w stanowisku należy:

  • bieżące prace na produkcji,

  • pomoc przy produkcji opakowań tekturowych (np. sprawdzanie poprawności nadruku),

  • praca fizyczna (dźwiganie, przenoszenie zgodne z normami BHP),

  • dbanie o porządek w miejscu pracy,

  • przestrzeganie przepisów BHP.

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy jako pracownik produkcji - mile widziane,

  • braku przeciwwskazań do pracy przy maszynach w ruchu,

  • dużej sprawności fizyczna,

  • spostrzegawczości, dokładności,

  • dyspozycyjności do pracy 3 zmianowej po 8 godzin,

  • dyspozycyjności do pracy w 4 – brygadach.

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (w jej ramach m. in. pełne oskładkowanie i ubezpieczenie, płatne urlopy),

  • badania lekarskie oraz pełne szkolenie BHP,

  • pracę w systemie 4 brygadowym – po 8 godzin,

  • stawkę godzinową od 14 zł brutto do 16,70 zł brutto + premia za system, premia regulaminowa, dodatek nocny, nadgodziny 50% i 100%,

  • po okresie próbnym możliwość przejścia bezpośrednio pod firmę,

  • eKonto Pracownika (daje możliwość np. zakupu karty OK System),

  • profesjonalną i życzliwą obsługę ze strony agencji pracy.

Ostatnia aktualizacja:
10.11.2017

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja