Pracownik restauracji

McDonald's Polska Sp. z o.o.

Łódź - Manufaktura

Opis stanowiska

  • przygotowywanie produktów (kanapek, sałatek, napojów, deserów) oraz obsługa urządzeń

  • prace magazynowe, uzupełnianie zapasów

  • sprzedaż produktów, obsługa kasy fiskalnej, kompletowanie i wydawanie zamówień

  • prace porządkowe w sali, kuchni i terenie wokół restauracji

Wymagania

  • otwartości i pozytywnego nastawienia do pracy i gości restauracji

  • nie wymagamy doświadczenia w gastronomii - na początku pracy zapewniamy wprowadzenie i wszystkie niezbędne szkolenia, ale jeśli już masz na koncie pracę w branży - tym lepiej

  • książeczki sanitarno-epidemiologicznej (jeśli jej nie masz, McDonald"s ją sfinansuje)

  • zapraszamy również osoby z niepełnosprawnością

(możliwość pracy w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy)

Oferujemy

  • elastyczny grafik i możliwość pogodzenia pracy ze studiami i innymi zobowiązaniami (możesz pracować w dogodnych dla Ciebie dniach i godzinach - wszystko ustalisz na początku pracy)

  • pracę w miejscu, w którym ceni się atmosferę i wzajemne relacje

  • możliwość rozwoju kompetencji, a także szybkiego awansu i przejęcia odpowiedzialności za zarządzanie poszczególnymi elementami funkcjonowania restauracji

  • uczciwe i stabilne warunki (umowa o pracę, pewność i terminowość wynagrodzenia)

  • zarobki nawet 2800zł brutto

Ostatnia aktualizacja:
09.06.2019

Branża / kategoria:
Gastronomia / Catering, Praca fizyczna