Starszy Specjalista ds. Zakupów

ABB Sp. z o.o.

Aleksandrów Łódzki

Opis stanowiska

  • Poszukiwanie, realizacja inicjatyw oszczędnościowych i optymalizacyjnych związanych z łańcuchem dostaw;

  • Rozwój i negocjacje warunków współpracy z dostawcami;

  • Zarządzanie umowami z dostawcami;

  • Realizacja procesu kwalifikacji dostawców we współpracy z działem jakości;

  • Udział w procesie oceny dostawców, audytów u dostawców oraz okresowe analizy rynku dostawców (lokalne i regionalne);

  • Przygotowywanie i zatwierdzanie (we współpracy z innymi działami lub funkcjami wsparcia w razie potrzeby) końcowych wersji

  • umów z dostawcami / usługodawcami do podpisu zgodnie z reprezentacja spółki;

  • Współpraca z innymi działami i zespołami celem optymalizacji procesów zaopatrzenia, dostaw, gospodarki magazynowej i produkcji;

  • Zabezpieczanie mocy produkcyjnych u dostawców oraz sporządzanie i przesyłanie prognoz długoterminowych;

  • Monitorowanie sytuacji rynkowej, śledzenie trendów na rynku surowcowym;

  • Bliska współpraca z dostawcami w zakresie wymagań technicznych i technologicznych, czuwanie nad aktualizacją specyfikacji.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe;

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów zakupowych;

  • Minimum 3- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w firmie produkcyjnej);

  • Znajomość narzędzi stosowanych w obszarze zarzadzania łańcuchem dostaw;

  • Znajomość rynku dostawców;

  • Umiejętności negocjacyjne oraz wysokie umiejętności interpersonalne;

  • Biegła obsługa komputera, znajomość MS Office, SAP;

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

  • Gotowość do wyjazdów służbowych.

Oferujemy

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;

  • Miłą atmosferę pracy.

Ostatnia aktualizacja:
20.03.2019

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Zakupy