Business Intelligence Developer

Nigel Frank International

Opis stanowiska

Jeden z Naszych Klientów, wiodąca firma dostarczająca rozwiązania w obszarze IT na rynku norweskim oraz szwedzkim, poszukuje ambitnych konsultantów/developerów w obszarze Microsoft Business Intelligence.

Jesli Work Life Balance jest dla Ciebie wyzwaniem, zapraszam do aplikacji!

Chętnie opowiem więcej szczegółów podczas rozmowy.

Wymagania

WYMAGANIA:

  • Kilkuletnie, komercyjne doświadczenie w pracy z narzędziami MS / Oracle Business Intelligence

  • Dobra znajomość MS SQL Server 200572008 (SSAS, SSIS, SSRS)

  • Doświadczenie w tworzeniu rozwiązań BI (raporty, panele, karty wyników) za pomocą SSRS, SSAS i MDX w środowisku hurtowni danych

  • Doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu procesów ETL

  • Znajomość technologii Dynamics AX

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (praca z zagranicznym klientem)

  • Mile widziane doświadczenie w sektorze bankowym lub finansowym

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z MS SharePoint Server 2007, MS Visual Studio .NET, C#

  • pracę 50% zdalna, 50% podróże - Czechy, Chorwacja, Polska.

Oferujemy

OFERUJEMY:

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stabilne zatrudnienie w prestiżowej instytucji finansowej

  • Dostęp do najnowszych technologii

  • Bogaty pakiet socjalny

  • Pracę w gronie profesjonalistów

Ostatnia aktualizacja:
18.05.2019

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie