Przedstawiciel Handlowy

Elektroskandia Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie nowych klientów i budowanie z nimi długofalowych relacji

  • Podtrzymywanie relacji z aktualnymi klientami firmy

  • Aktywne prowadzenie działań handlowych na lokalnym rynku

  • Bieżące raportowanie swojej pracy

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie (mile widziane techniczne, elektrotechniczne)

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość branży elektrotechnicznej, lokalnego rynku elektrotechnicznego

  • Umiejętność obsługi komputera (w tym programów Word, Excel)

  • Komunikatywność, operatywność, bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • Prawo jazdy kat. B i minimum 2-letnia praktyka prowadzenia samochodu

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Praca w stabilnej, renomowanej firmie

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Pracę w przyjaznej atmosferze

  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy

Ostatnia aktualizacja:
29.11.2017

Branża / kategoria:
Serwis / Technika / Montaż, Sprzedaż / Obsługa klienta