Przedstawiciel Handlowy

T-Mobile Polska S.A.

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie i utrzymanie klientów biznesowych

  • Kompleksową sprzedaż produktów i usług telekomunikacyjnych i teleinformatycznych (ICT) do klientów biznesowych

  • Obsługę posprzedażową klientów

  • Prowadzenie negocjacji handlowych, opracowanie ofert specjalnych i przygotowywanie umów dla klientów biznesowych

  • Wspieranie terminowego dostarczanie produktów i usług przypisanym klientom

  • Organizowanie szkoleń i prezentacji dotyczących usług i produktów dla klientów obsługiwanego segmentu

Wymagania

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w sprzedaży usług B2B oraz pozyskiwaniu klientów biznesowych

  • Szczególnie mile widziane min. roczne doświadczenie w branży telekomunikacyjnej

  • Dobra orientacja w zagadnieniach produktów i usług branży telekomunikacji

  • Orientacja na cel i klienta

  • Zdolność rozwiązywania problemów i szybkiego reagowania na potrzeby klienta

  • Wysoce rozwinięte umiejętności negocjacyjne, autoprezentacyjne i organizacyjne

  • Prawo jazdy kat. B

  • Obsługa komputera w ramach pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Pracę w dynamicznym zespole w prężnie rozwijającej się firmie z ogromnym potencjałem na rynku

  • Bardzo atrakcyjny system wynagrodzeń

  • Liczne konkursy sprzedażowe i produktowe

  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon

  • Wsparcie merytoryczne, marketingowe i możliwość rozwoju kariery dla najlepszych PH

  • Możliwość korzystania z szerokiej oferty Benefitów (sport, opieka medyczna, kultura, ubezpieczenie)

Ostatnia aktualizacja:
21.12.2017

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta