Specjalista ds. SEO

Laser Delux

Opis stanowiska

  • Samodzielne planowanie, realizacja i analiza strategii SEO i fraz kluczowych

  • Pozyskiwanie wartościowych linków

  • Analiza strony internetowej pod kątem SEO, wprowadzanie na niej zmian

  • Przygotowywanie audytów SEO

  • Monitoring działań konkurencji

  • Marketing szeptany

  • SEO copywriting i prace optymalizacyjne na stronie internetowej

  • Skuteczne poszukiwanie, nowych rozwiązań, mających na celu zwiększenie widoczności witryny

Wymagania

  • Min. rok doświadczenia

  • Umiejętność samodzielnego myślenia i planowania strategii SEO

  • Znajomość narzędzi analitycznych, m.in : Google Analytics, Google Search Console, Semstorm czy MajesticSEO

  • Umiejętność analitycznego myślenia - sporządzanie raportów SEO i audytów

  • Umiejętność pisania ciekawych artykułów i tekstów pod SEO

  • Mile widziana podstawowa wiedza dotyczącą języków programowania (html, css)

Oferujemy

  • Praca w młodym, rozwijającym się dziale marketingu ogólnopolskiej firmy

  • Kartę multisport i prywatną opiekę zdrowotną

  • Uczestnictwo w tworzeniu i realizowaniu strategii marketingowej marki

  • Pracę w centrum Łodzi

  • Pracę od zaraz w oparciu o dowolną formę zatrudnienia

Ostatnia aktualizacja:
19.11.2017

Branża / kategoria:
Internet / e-commerce, Marketing / Reklama / PR