Operator maszyn (m/k)

Trenkwalder

Łódź Pabianice Rzgów Konstantynów Łódzki Łask Aleksandrów Łódzki

Opis stanowiska

  • obsługa maszyn produkcyjnych,

  • przezbrajanie maszyn,

  • wypełnianie dokumentacji rejestrującej wykonane prace przy procesie produkcji.

Wymagania

  • doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych,

  • doświadczenie w pracy na produkcji min. rok,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku.

Oferujemy

  • bezpośrednie zatrudnienie u naszego klienta na podstawie umowy o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia,

  • system premiowy,

  • benefity, w tym opiekę medyczną, możliwość wykupienia ubezpieczenia grupowego, dostęp do środków zebranych w ramach ZFŚS.

Ostatnia aktualizacja:
16.10.2020

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja