Kasjer-Sprzedawca

Dino Polska S.A.

Bełchatów Bielawy Czarnożyły Dłutów Dmosin Drugi Kamieńsk Klonowa Koluszki Kutno Lgota Wielka Łask Łowicz Łódź Łyszkowice Moszczenica Nowa Brzeźnica Pabianice Radomsko Skierniewice Sokolniki Szczerców Tomaszów Mazowiecki

Opis stanowiska

  • Dbanie o ekspozycje towarów

  • Obsługa klienta

  • Wsparcie oraz nawiązywanie pozytywnej relacji z klientami

  • Dbanie o porządek na sali sprzedaży

Wymagania

NIE MASZ DOŚWIADCZENIA W HANDLU?
Z NAMI JE ZDOBĘDZIESZ!

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość wypracowania premii

  • Wdrożenie do pracy oraz obsługi urządzeń poprzez odpowiednie szkolenia

  • Możliwość rozwoju zawodowego, większość naszej kadry kierowniczej wywodzi się z awansów wewnętrznych

  • Ubezpieczenie na zdrowie i życie na bardzo preferencyjnych warunkach finansowych

DBAMY O NASZYCH PRACOWNIKÓW I KOMFORT ICH PRACY

Ostatnia aktualizacja:
13.12.2017

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Sprzedaż / Obsługa klienta