Front-end Developer

Polcode Sp. z o.o

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • wdrażanie szablonów graficznych stron internetowych, sklepów i aplikacji webowych przy wykorzystaniu HTML, CSS, JavaScript

  • współpraca z designerami oraz back-end developerami

  • wyceny czasowe nowych zleceń

  • czas pomiędzy projektami to idealny czas na naukę

Wymagania

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość HTML5, CSS oraz preprocesorów LESS, SASS poparta udziałem w projektach komercyjnych (minimum 2 lata doświadczenia)

  • dobra znajomość JavaScript oraz jQuery poparta udziałem w projektach komercyjnych

  • umiejętność tworzenia optymalnego i czytelnego kodu

  • doświadczenie w tworzeniu stron RWD

  • znajomość Photoshopa w zakresie cięcia layoutów

  • umiejętność korzystania z GITa

  • mile widziana umiejętność optymalizacji kodu pod kątem SEO

  • mile widziana znajomość jednego z frameworków JS, np. React, Angular.io

Oferujemy

Oferujemy:

  • pracę z dowolnego miejsca na świecie (dla pracowników zdalnych) lub Home Office raz w tygodniu (dla pracowników w biurach)

  • elastyczne godziny pracy (możesz bez problemu zacząć np. o 7:00 lub o 11:00)

  • samodzielność oraz duża swoboda w doborze rozwiązań oferowanych klientom

  • różnorodność projektów (nie będziesz przywiązany do jednego projektu przez wiele miesięcy)

  • dostęp do zasobów wiedzy: e-booki, platform szkoleniowych online, szkoleń zewnętrznych

  • stabilność pracy w dużej, rozwijającej się firmie o przyszłościowym profilu

  • kontakt z najnowszymi technologiami oraz praca dla zagranicznych marek

  • nieformalną atmosferę pracy oraz wspierający i dzielący wiedzą zespół

  • wyjazdy integracyjne, spotkania, konkursy wewnętrzne i angażowanie się pracowników w akcje charytatywne (sprawdź nasz fanpage)

  • atrakcyjny pakiet benefitów, dofinansowania do certyfikatów, klarowny system podwyżek oraz duże możliwości rozwoju

  • możliwość reprezentowania Polcode na konferencjach i meetupach lokalnie oraz za granicą

Ostatnia aktualizacja:
06.10.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie