Specjalista ds. Logistyki

IDES Consultants Polska Sp. zo.o.

Opis stanowiska

Zadania / obowiązki:

  • zarządzanie reklamacjami logistycznymi klienta;

  • wystawianie dokumentów transportowych;

  • współpraca z magazynem w zakresie przygotowywania wysyłek dla klienta;

  • odpowiedzialność za przeprowadzanie wysyłek do klientów;

  • kontrolowanie terminów i jakości dostaw materiałów;

  • planowanie oraz kontrola transportu materiałów niezbędnych do produkcji;

  • rejestracja zleceń w systemie.

Wymagania

Oczekiwania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (praca w międzynarodowym środowisku);

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • umiejętność obsługi pakietu Microsoft Office na bardzo dobrym poziomie;

  • umiejętność organizacji czasu pracy własnej;

  • znajomość języka niemieckiego lub włoskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

Firma oferuje:

  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w zakładzie znajdującym się w Łodzi;

  • bogaty pakiet socjalny (m. in. prywatna opieka medyczna, paczki na święta, ubezpieczenie na życie).

Ostatnia aktualizacja:
31.08.2017

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Transport / Spedycja