Konsultant CRM

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Wdrażanie projektów biznesowych związanych z technologią Microsoft Dynamics 365.

  • Doradzanie w kwestiach konfiguracyjnych związanych z Microsoft Dynamics 365 oraz ścisłą współpracą z zespołem deweloperskim.

  • Wykonywanie prac analitycznych, konfiguracyjnych i testerskich w ramach projektów wdrożeniowych.

  • Uczestniczenie w procesach presales oraz RFx.

  • Wsparcie w przygotowywaniach i prowadzeniu szkoleń dla wewnętrznych klientów.

Wymagania

Wymagania:

  • Min. 3-letnie doświadczenie w roli konsultanta.

  • Doświadczenie z obszaru wdrożeń rozwiązań Microsoft Dynamics CRM.

  • Znajomość metodyk wdrożeniowych produktów Microsoft.

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

  • Znajomość narzędzi analitycznych, np. Enterprise Architect.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Długofalową współpracę w oparciu o umowę B2B

  • Realne możliwości rozwoju i awansu w strukturach firmy

  • Przyjazną atmosferę pracy wśród najlepszych profesjonalistów

  • Benefity pozapłacowe na preferencyjnych warunkach (prywatna opieka zdrowotna Medicover oraz pakiet sportowy MultiSport)

  • Dostęp do platformy e-learningowej (ponad 3 500 szkoleń z obszaru IT oraz kompetencji miękkich)

  • Pracę w dogodnej lokalizacji (Warszawa, Toruń bądź Łódź)

Ostatnia aktualizacja:
22.02.2017

Branża / kategoria:
Doradztwo / Konsulting, Informatyka / Administracja