Agent Ubezpieczeniowy

PZU S.A.

Bełchatów Radomsko Kutno Łowicz Łódź Pabianice Piotrków Trybunalski Zduńska Wola Łask Sieradz Skierniewice Rawa Mazowiecka Wieluń Wieruszów Pajęczno Zgierz Brzeziny Łęczyca Poddębice Tomaszów Mazowiecki Opoczno

Opis stanowiska

Co robią nasi agenci:

  • nawiązują kontakty z klientami

  • poznają ich potrzeby i oczekiwania

  • pomagają klientom w podejmowaniu najlepszych decyzji

  • zawierają umowy ubezpieczeniowe z klientami indywidualnymi oraz z małymi i średnimi firmami

Wymagania

Jakich osób szukamy:

  • otwartych na nowe kontakty i znajomości

  • umiejętnie zarządzających własnym czasem

  • zmotywowanych do samodzielnej pracy

  • gotowych otworzyć własną działalność gospodarczą lub poszerzyć obecną

  • z minimum średnim wykształceniem

Mile widziani kandydaci:

  • z doświadczeniem w pracy z klientem

  • pracujący na samodzielnym stanowisku

Oferujemy

Co oferujemy:

  • elastyczny czas pracy

  • atrakcyjny system wynagrodzeń, w tym prowizje i premie

  • konkursy z wyjątkowymi nagrodami

  • dodatkowe wsparcie finansowe w pierwszych 24 miesiącach pracy

  • szkolenia, kursy oraz pomoc i wsparcie kierownika sprzedaży

  • indywidualną ścieżkę kariery

  • wsparcie na każdym szczeblu kariery

  • umowę agencyjną z największą firmą ubezpieczeniową w Polsce

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ostatnia aktualizacja:
02.01.2017

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta, Ubezpieczenia