Konsultant Telefoniczny ds. Sprzedaży

Mellon Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Pracując na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za telefoniczny kontakt z klientem, przedstawianie oferty i udzielanie wszelkich niezbędnych informacji.

Wymagania

Wymagania:

  • Komunikatywność i motywacja do pracy,

  • Odpowiednie podejście do Klientów i Współpracowników,

  • Dobra dykcja,

  • Dyspozycyjność min. 30 h tygodniowo,

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w Call Center na projektach z branży bankowej.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Ciekawe projekty,

  • Stabilność zatrudnienia – oferujemy umowy o pracę,

  • Pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin,

  • Pakiet socjalny - m.in. karty sportowe, opieka medyczna,

  • Szkolenia - zapewniamy szkolenia z technik sprzedaży, produktów bankowych, uczymy odpowiedniego podejścia do Klienta,

  • Możliwość rozwoju i awansu,

  • Elastyczny grafik,

  • Dobrą atmosferę, nowoczesne otoczenie i dogodną lokalizację.

Ostatnia aktualizacja:
01.10.2017

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta