Specjalista ds. Zdalnej Sprzedaży Telefonicznej i Obsługi Klienta

MB SFERINIS KINAS SPÓŁKA MAŁA ODDZIAŁ W POLSCE

Opis stanowiska

  • telefoniczną sprzedażą usług naszej firmy

  • budowaniem pozytywnego wizerunku firmy

  • zarządzaniem sprzedażą na podległym terenie

Wymagania

  • doświadczenie w aktywnym, telefonicznym pozyskiwaniu klientów (obowiązkowo)

  • komunikatywność

  • wysoka kultura osobista

  • dobra znajomość obsługi komputera

Oferujemy

  • pracę w 100% zdalną - praca w domu (home office)

  • umowę zlecenia

  • pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach

  • szkolenia podnoszące Twoje umiejętności

  • współpracę z młodymi, kreatywnymi osobami

Ostatnia aktualizacja:
26.08.2020

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta